Informacje o firmie:

eSafety Solutions

NIP: 6342819172

REGON: 243312659


Branże w których działa firma:

Ochrona danych Przetwarzanie i przechowywanie danych Internet

Adres i dane kontaktowe:

śląskie
Strażacka 11
40-143 Katowice
tel. pokaż numer

Strona internetowa:

http://www.szyfrowanie-poczty.pl

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00
  • Poleć firmę:  • Napisz do firmy:

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Czy w Twoim mniemaniu firmowe informacje są całkowicie chronione, bowiem dostępu do skrzynki mailowej broni znane wyłącznie Tobie hasło? Sądzisz, iż nie ma powodów do używania dodatkowych zabezpieczeń? Jeżeli zgadzasz się z przytoczonymi stwierdzeniami, informacje poufne Twojej firmy wystawione są na poważne ryzyko.

 

Większość przedsiębiorców, napotykając sformułowanie: szyfrowanie poczty, natychmiast odpycha propozycje, mające na celu uniemożliwić przechwycenie tajnych danych. Dzieje się tak dlatego, że proponowane powszechnie sposoby ochrony e-maili wiążą się z wysokimi wydatkami oraz licznymi trudnościami: na wszystkich komputerach trzeba zainstalować odpowiednie oprogramowanie, a personel należy odpowiednio przeszkolić z używania nowoczesnych zabezpieczeń.

 

SEPPmail jest propozycją dla wszystkich właścicieli firm, pragnących uniknąć niebezpieczeństw, wiążących się z kradzieżą poufnych wiadomości e-mail, a zarazem chwalących sobie prostotę, praktycyzm i bezproblemowość. Pierwszy raz weryfikacja nadawcy podpisem elektronicznym oraz szyfrowanie wiadomości są tak nieskomplikowane, a jednocześnie niezawodne. Pełna automatyzacja sprawia, iż SEPPmail może być obsługiwany bez obowiązku używania klucza, a samo szyfrowanie nie wymaga instalacji oprogramowania na sprzęcie korespondenta, co daje ochronę oraz wygodę przesyłania danych do nieograniczonej ilości odbiorców na całym świecie.

 

SEPPmail to doceniany na całym globie system chronienia firmowych informacji, dostarczanych drogą elektroniczną. Ochrania przed przechwyceniem informacji, jak i przed wirusami i spamem. Szwajcarskiej precyzyjności oraz skutecznej technologii zawierzyły główne światowe instytucje z obrębu handlu, bankowości i działalności rządowej. Firma eSafety Solutions oferuje nowoczesne zabezpieczenia technologiczne dla małych oraz dużych firm. Dokładne informacje na temat oferty SEPPmail znajdują się pod adresem szyfrowanie-poczty.pl. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, doradzimy w doborze najlepszych rozwiązań i przekażemy Państwu wersję demo systemu szyfrowania SEPPmail.

 

 

Galeria:

eSafety Solutions
eSafety Solutions
eSafety Solutions
eSafety Solutions
eSafety Solutions

Mapa dojazdu:

Określ moją lokalizację wyświetl większą mapę

szukaj

Reklama: